top of page
  • White Facebook Icon
  • Facebook Social Ikona
agencjadzieciak.com

Agencja Dzieciak
eko place zabaw


www.agencjadzieciak.pl
placezabaw@wp.pl

tel. +48 601893970

Producent placów zabaw w województwie zachodniopomorskim

Bezpieczne Place Zabaw

Producent Urządzeń zabawowych.  Szczecin.

Publiczne Place zabaw dla Dzieci. Zgodność z PN-1176.

Urządzenia i Bujaki  z certyfikatem bezpieczeństawa

tel. 601 89 39 70

placezabaw@wp.pl

Tu nas znajdziesz - mapa

 

Certyfikowane Place zabaw - producent

Inspirujemy dzieci do kreatywnej zabawy przez stwarzanie bezpiecznych urządzeń dla drewnianych placów zabaw w Szczecinie. Wszystkie urządzenia, które wychodzą z naszych warsztatów i pracowni są zaprojektowane w taki sposób, aby były całkowicie bezpieczne i prawidłowo wpływały na rozwój dziecka. Chcemy, aby fantazyjny kształt, ciekawa kolorystyka oraz nietypowe konstrukcje zachęciły najmłodszych do aktywności fizycznej i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.                    

Wszystkie stworzone przez nas instalacje są odpowiednio oznakowane. Dzięki temu mogą Państwo sięgnąć po certyfikowane place zabaw. Oznacza to, iż spełniają one wszelkie standardy ujęte w Polskiej i Europejskiej Normie (1176 i 1176 EU). Zgodność z obowiązującymi dyrektywami pozwala im wzbogacić boiska szkolne, przedszkolne oraz inne przestrzenie publiczne (np. parki przed lokalami gastronomicznymi lub hotelami).  

Starannie dobieramy surowce, z których powstają nasze bujaki na sprężynie, kiwaki oraz ścianki gimnastyczne. Bazujemy na naturalnych materiałach, które łączymy podzespołami sprowadzanymi z Niemiec, Włoch lub Szwecji. Wszystkie dostawy drewna są przez nas dokładnie sprawdzane pod kątem jakości i trwałości. Zwracamy też uwagę na odpowiednią impregnację (Klientom przekazujemy stosowne dokumenty potwierdzające przeprowadzenie zabiegu impregnacji ciśnieniowej).  

Uwzględniamy możliwość barwienia elementów konstrukcyjny, co korzystnie wpływa na ostateczny efekt naszej pracy. Istotną zaletą jest także fakt, iż nie decydujemy się na import materiałów z Chin, a wszystkie tworzywa PE sprowadzamy z Niemiec, Włoch i Hiszpanii.  

Zarówno bujaki na sprężynie, piramidy, ścianki gimnastyczne, jak i ślizgawki instalujemy na specjalnych stopach z tworzywa.

Nasza oferta obejmuje:

  • konstrukcje zabawowe drewniane  (domki, wieże, ciuchcie, kutry, statki, wagoniki);

  • urządzenia kołyszące na sprężynie (kiwaki, bujaki);

  • architekturę ogrodową z tworzywa (palisady, bale, deski, piaskownice, donice, słupki);

  • serwis i modernizację (kompleksowe naprawy, konserwacje i przeglądy);

  • wydawnictwa dla dzieci (książki edukacyjne, wiersze dla dzieci, materiały do terapii).


Nasze urządzenia doskonale odnajdują się na publicznych, bezpiecznych placach zabaw nie tylko w  Szczecinie. Składają się z certyfikowanych elementów, dzięki czemu można je zastosować przy obiektach szkolnych, przedszkolnych oraz na miejskich osiedlach.           

Certyfikaty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.                    

 

Kim jesteśmy ?

Już od ponad 23 lat możemy mówić o sobie jako pierwszej firmie w województwie zachodniopomorskim, która zajęła się produkcją drewnianych placów zabaw. Zawsze na uwadze mamy bezpieczeństwo dzieci, które w przyszłości będą korzystać z naszych konstrukcji. Dbamy też o ich nieprzeciętność, która pozwala rozbudzać fantazję i zachęcać najmłodszych do aktywnego wypoczynku. Z tego względu nasze rozwiązania mogą być z powodzeniem stosowane na terenie placówek edukacyjnych, hoteli, restauracji lub ośrodków wczasowych. Dowodem tego są ukończone już realizacje dla takich firm, jak np. McDonald’s.                                      

Rocznie wyposażamy nawet 100 obiektów i sprzedajemy około 300 urządzeń.  

Z naszymi Klientami współpracujemy prawie 20 lat.   Ich satysfakcja i zadowolenie są dla nas bezcenne, z czego jesteśmy dumni.  Dziś działamy jako Spółka Komandytowa.  Stale staramy się zwiększać i urozmaicać nasza ofertę, aby spełniać oczekiwania Klientów.           

 

Nasze produkty

Podczas zagospodarowywania przestrzeni dla najmłodszych nie można zapomnieć ani o walorach pedagogicznych ani też o doskonałości technicznej. Nasze urządzenia i konstrukcje doskonale łączą oba te aspekty, dzięki czemu mogą stwarzać doskonałe warunki do równomiernego i prawidłowego rozwoju (somatycznego, psychologicznego, etc.) dziecka. Wiele z nich zachęca do pracy zespołowej, co pozwala maluchom nauczyć się efektywnej kooperacji.                   

 Kolejnym atutem naszej działalności jest skupienie się na zbliżeniu projektów do środowiska naturalnego. Dotyczy to zarówno barwy, palety wykorzystywanych kolorów, jak i materiałów, po które sięgamy. Staramy się je dobierać w taki sposób, aby ostatecznym efektem była całkowita odporność na zróżnicowane i zmienne warunki atmosferyczne.      

Godne polecenia i zasługujące na wyjątkową uwagę są nasze urządzenia kołyszące, wśród których znajdują się bajkowe bujaki na sprężynie, kiwaki oraz inne konstrukcje importowane z Niemiec, Anglii, Włoch i Hiszpanii.                   

Jako wieloletni producent placów zabaw jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom, iż wszystkie nawierzchnie ogrodowe, deski, piaskownice, ławki oraz inne elementy zostaną wykonane z takich materiałów, które przez wiele lat pozwolą cieszyć się sprawnością i pięknym wyglądem tych konstrukcji (tworzywa te posiadają Certyfikat „Błękitnego Anioła”).

  • Black Facebook Icon
About & Subscribe
A89173C7-510F-4C05-B1E5-B968C0A4DE18.jpeg

Przekaż 1,5% na organizację pozarządową, wspierając edukację i kulturę regionu. Uniwersytet w Mierzynie. Uniwersytet Ludowy. Edukacja dorosłych. Pomosty edukacyjne.

zachodniopomorski uniwersytet ludowy w mierzynie przekaz 1 %.jpg
uniwersytet ludowy przekaz 1 % na edukację ul krs.png
wesprzyj uniwersytet ludowy krs fundacka edukacja kultura 1,5 % zul.jpg
uniwersytet ludowy krs 1 % przekażna edukację kulturę mierzyn.jpg
bottom of page